Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skuteczny lek na ból głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 1:05 pm    Temat postu: skuteczny lek na ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co polecacie na ból głowy? Macie jakieś sprawdzone leki? Ostatnio pojawił się nowy lek metafen - połączenie ibuprofenu i paracetamolu, jest skuteczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ketonal - bardzo silny drań, więc radzę korzystać z głową Wink Ale każdy mój ból głowy w mig znika Smile Kiedyś używałam ciągle apapu, też skutecznie działał Smile Zależy... musisz upewnić się też, czy dany lek jest dla Ciebie bezpieczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam i brałam wszystkie wymienione przez Was leki. Ba! Brałam chyba z pół apteki, ale zawsze działało to na krótko, albo na wysokich dawkach co też nie jest zdrowe. Już sama nie wiem szczerze mówiąc po jaki lek sięgnąć. Coś gdzieś zasłyszałam, że są jakieś nowe tabletki do rozpuszczania na języku. Ponoć o smaku pomarańczowym. Kojarzy ktoś... coś..? Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group