Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skurcze i bóle brzucha z rozwolnieniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
denryu



Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 10:50 pm    Temat postu: Skurcze i bóle brzucha z rozwolnieniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Niedługo mam 22 lata. Odkąd pamiętam (8+ lat) miewam problemy z brzuchem w takim stopni, że popadłem w problemy społeczne (boję się wychodzić wieczorami etc.) Starałem się zlokalizować co mi może szkodzić ale nawet produkt, po którym jest ok, na następny dzień może się okazać, że mi zaszkodzi, ale w czym problem? Zjem coś i po paru godzinach czuję dyskomfort w brzuchu. Ciężko zlokalizować gdzie, raczej gdzieś na dole ale też czasem na bokach. Po dyskomforcie łapią mnie mocne skurcze z chęcią pójścia do toalety. Czasem jedna, czasem trzy bolesne wizyty w toalecie, aż wszystko ze mnie 'wyjdzie'. Jest to zazwyczaj wieczorami i na następny dzień jestem strasznie obolały i zmęczony. Powoduje to u mnie problemy jak pisałem. Ciężko mi czasem wyjść do znajomych bo wyjdzie propozycja jedzenia na mieście i może być kiepsko. Starałem się szukać tych produktów które mogą szkodzić... Zjadłem tosta z serem i szynką + ketchup i jest dobrze, na następny dzień wieczorem tak samo i np po 2-3h czuję ten dyskomfort i skurcze tak długo, aż nie pobiegnę do tej łazienki. Jak z tym walczyć... na prawdę ciężko z tym żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leokadiaa



Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może masz ibs? Takich problemów nie ma co bagatelizować tylko koniecznie musisz udać się do lekarza. A z mojej strony to mogę poradzić żebyś zmienił jednak swoją dietę i koneicznie przeszedł kurację wyrobem medycznym Intesta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group