Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skręcneie kostki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mejd



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Gru 12, 2010 6:56 pm    Temat postu: skręcneie kostki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

w czwartek w zeszłym tygodniu a więc 11 dni temu prawdopodobnie skręciłem kostkę na WFie. z powodu narastającego bólu w piątek udałem się do szpitala, gdzie zrobiono mi prześwietlenie które nie wykazało złamania kości. Powiedziano mi ze jest to jedynie naderwanie mięśni i Lekarz stwierdził że nie ma potrzeby zakładania gipsu, trzeba oszczędzać nogę itp. Od samego początku nie pojawił się żaden krwiak, siniak a jedynie nabrzmienie i nie wyczuwalność kostki. czy to normalne że żadne 'kolory' nie wyszły? dodam że stosuje altacet, dostałem od lekarza lek przeciwbólowy Zaldiar, zimne okłady. Jednak ból jest wciąż nie do wytrzymania, w nocy nie mogę spać, noga 'rwie' mnie od środka, nie bardzo moge chodzić, ciągnę nogę za sobą i dlateog próbuje się oszczędzać a mam wrażenie że z dnia na dzień jest coraz gorzej. lekarz powiedział ze gojenie moze potrwac do 6 tygodniu, ale że ból powinien ustępować. a jednak tak nie jest. no i siniaka brak. co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group