Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skóra na członku...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avery18



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 8:37 am    Temat postu: Skóra na członku... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam dosyc klopotliwy problem... Od wielu lat mam na czlonku wąski pasek skory ktory przyrosl na stale i siega az do cewki moczowej (jednak nie utrudnia oddawania moczu). Ten wlasnie pasek skory blokuje napletek i uniemozliwia jego pelne "ściągnięcie"... Nie wiem co z tym zrobic, sa na to jakies masci? albo inne metody, zeby ta skroa odpusila? Czy moze konieczna bedzie operacja? Z gory dziekuje za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobnie jest to stulejka. Jest to dosyc czesta dolegliwość u mezczyzn. Poczytaj forum na ten temat. Podaje Ci linaka http://www.biomedical.pl/forum/search.php?mode=results wpisz jako słowo kluczowe stulejka i poczytaj wypowiedzi na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ripper
Gość









PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem ten sam problem Smile muisz to rozciągać Smile po prostu ściągaj i naciągaj i tak w kółko Smile a najlepsza jest pomoc dziewczyny Very Happy
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam że w wieku gdzieś tak 6 lat również miałem stulejkę - walczyłem tak długo aż mi się wkońcu udało ściągnąć;]

Jest to częsta przypadłość - jednak gdy naprawde nie da się rady samemu , trzeba skonsultować się z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
avery18



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mowicie zeby to rozciagnac, ale to tak przyroslo, ze po prostu widac, ze jak to odpadnie to zaraz sie zaleje krwia.. naprawde przez rozciaganie moze to odpasc? a jak czesto musze to rozciagac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
avery18.
Gość









PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i rozciagam i nic ;/ moze u mnie jest to zbyt zaawansowane? Sad pomozcie
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od razu Rzymu nie zbudowano;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
avery18.
Gość









PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chodzi o to, zeby to sie rozciagnelo na tyle, zeby mozna bylo calkiem sciagnac napletek bez bolesnie czy o to, zeby ta skora sie odczepila od czlonka? bo juz sie pogubilem...
Powrót do góry
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli podczas wzwodu sprawia ci to ból skonsultuj sie z lekarzem. Nie rób nic na siłe bo możesz zostać księdzem. Z czasem stulejka może sama zaniknąć. Mnie napletek odkleił się po kilkunastu wzwodach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group