Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skóra atopowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 3:26 pm    Temat postu: skóra atopowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz stwierdził, że moja córeczka ma atopię - może wiedzie jakie emolienty są najlepsze i najdelikatniejsze na skórę atopową? Jest ich tyle, że się pogubiłam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja bratowa używała Atopin, teraz używa Oilatum Soft.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gola



Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam produkty A-dermy, moja siostra stosowała je u swojego synka, były bardzo skuteczne. Nie podrażniają, nie uczulają, są naprawdę rewelacyjne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kłoskowska



Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a myslalas o jakis naturalnych kosmetykach? np z miodu? Manuka jes dobra, np ta z manuka zdrowie o oznaczeniu UMF jest ok, bo to wazne czy mają takie bo swiadczy czy jest oryginalne.... Tam na stronie sa np olejki cyz kremy dla dzieci, mysle ze warto je sprawdzić, ja co prawda uzywam samego miodu ale czasami smaruje nim rany i mma wrazenie ze pomaga Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group