Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sklep z wyposażeniem do laboratorium

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 12:12 pm    Temat postu: Sklep z wyposażeniem do laboratorium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam konkretnego sklepu z wyposażeniem do laboratorium. Mam jeden w mojej miejscowości ale ceny są dość wysokie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 2:26 pm    Temat postu: Re: Sklep z wyposażeniem do laboratorium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolędra napisał:
Szukam konkretnego sklepu z wyposażeniem do laboratorium. Mam jeden w mojej miejscowości ale ceny są dość wysokie


Polecam porównać sobie w takim razie ceny z tym co mają do zaoferowania hurtownie internetowe. Często oferują o wiele korzystniejsze ceny niż sklepy stacjonarne. Szczególnie na droższe urządzenia laboratoryjne.

Skontaktuj się ze sklepem Dan Lab. Powinni Ci coś doradzić. https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/wagi-laboratoryjne/wagosuszarki

Musisz się równiez liczyć z tym, ze wyposażenie laboratoryjne swoje będzie kosztowało. Wyposażenie takie musi spelniać określone normy jakości i być wykonane z dobrych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group