Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skierowanie, a zabieg chirurgiczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
freaky



Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 11:48 am    Temat postu: Skierowanie, a zabieg chirurgiczny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Kilka dni temu odbyłem wyczekiwaną wizytę w przychodni u lekarza specjalisty z dziedziny laryngologii. Wykonałem wówczas RTG zatok i właśnie wczoraj otrzymałem wyniki. Wyszło na to, że opisywane przeze mnie dolegliwości mają swoją przyczynę w skrzywionej przegrodzie nosowej, zatem lekarz uznał, że niezbędną w tym wypadku będzie jej korekcja. Wystawił mi skierowanie do szpitala na oddział otolaryngologiczny z rozpoznaniem deviatio septi nasi (skrzywienie przegrody nosowej) i tyle. Nie wynika z niego, że kieruje mnie na operację, czy konsultację (kolejną), właściwie to nie wiem co dalej. Mam się z tym zarejestrować do innego laryngologa ponownie czekając 2 miesiące na wizytę? Czy może zgłosić bez kolejki i ustalić termin (zapewne wieloletni) zabiegu? Lekarzowi się śpieszyło i mną nie pokierował Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group