Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sine paznokcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megi19855



Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 5:44 pm    Temat postu: sine paznokcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pisze bo ma problem z paznokciami jakis miesiac temu bylam u kosmetyczki polozyla mi zel na paznokcie po jakims czasie zauwazylam ze sinieja mi paznokcie nie wiem co mam zrobic czy mozecie mi pomoc i powiedziec jak doprowadzic moje paznokcie do normalnego stany, czytalam ze sine paznokcie moga byc oznaka chorobyco mam zrobic pomozcie??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

przeniosłam do odpowiedniego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy żele miałaś robione pierwszy raz ?
zmieniałaś kosmetyczkę?
czy podczas zakładania tipsów bolało Cię coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi19855



Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zela mialam pierwszy raz kladzione i nic mnie nie bolalo. nie wiem co mam zrobic wyglada to okropnie i sinieja mi coraz bardziej czy powinnam isc do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie Ci sinieją bo masz płaską plytkę paznokcia a tipsy naklejone na paznokcia sa zaokrąglone i mechanicznie sciskaja i nadają twoim paznokciom inny ksztalt i to moze byc przyczyną sinienia paznokci..

Dodano po 3 minutach:

aaa po drugie - pierwszy raz mówisz ze masz zele. pewnie tak mocnomasz spilowana plytke paznokcia ze teraz paznokiec to nie paznokiec - a folia spozywcza albo papier.. mi tez sinialy paznokcie jak mialam za badzo spilowanego paznokcia.. na Twoim miejscu poczekalabym az paznokcie Ci odrosna i dopiero wtedy sciagnela tipsy. I jak kiedys bedziesz chciala isc obic sobie znowu, to nie do tej dziewczyny/kobiety..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie. powodem sinienia może być przepiłowana płytka paznokcia.
a czy mogłabyś tu wrzucić fotkę ze zdjęciem?
albo tipsy są źle zrobione, albo Twoje paznokcie tak na nie reagują (choć zakładając tipsy jeszcze się z tym nie spotkałam).
fasolka- co do ściskania paznokci to nie wiem czy tak jest, wszystko zależy od tego w jakich miejscach pojawia się zasinienie. dlatego lepsze byłyby tutaj zdjęcia. Smile

megi19855
czy tipsy robiłaś w salonie u kosmetyczki? czy u znajomej w domu?
zawsze możesz pójść do niej , pokazać paznokcie i zapytać czemu Ci się tak dzieje.
jestem ciekawa co odpowie.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi19855



Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz. Tipsy juz sciagnelam i paznokice dalej mam sine. Zele robilam w salonie kosmetycznym w mojim miescie poszla bym i posluchala co ma do powiedzenia ale nie stety jestem za granica.Zasinieni pojawilo mi sie w rogu na dole paznokcia i sie powieksza boje sie co to jest bo wyglada to okropnie koloru sliwki wgierki na trzech paznokciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawdopodobnie efekt przepiłowania płytki paznokcia.
możesz kupić sobie odżywkę wzmacniającą paznokcie. jeśli myjesz coś staraj się to robić w rękawiczkach aby nie narażać paznokci na dodatkowe uszkodzenia.
po kilku dniach powinno przejśćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi19855



Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje kupie odzywke i zobaczymy jak nie przejdzie to wybiore sie do lekarza pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group