Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Silownia. Dieta i trening masowy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trening ulóż taki:

klatka + biceps <po 3 cwiczenia>
plecy + triceps <po 3 cwiczenia>
barki + nogi + przedramie <barki 3 cw + nogi 3 cw+ 1 przedramie>

uloz taki plan bo do niczego nie dojdziesz

rob 1 seria 12 /2 seria 10 /3 seria 8 /4 seria 8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
freeway



Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema...
Mam 15 lat 83kg 183cm
Trening mam rozpisany ale nie mam diety.. Pomógl by mi ktoś Confused ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacek74



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Wszystkich:)
mam mala prosbe czy moze ktos mi pomoc i ulozyc Diete ,poniewaz niemam o tym zielonego pojecia Sad
mam35lat 169wzrost i okolo76waga (problem z fet na brzuchu) od miesiaca chodze na silke i trenuje systemem ATC ktory znalazlem w necie wydal mi sie najbardziej rozsadny na poczatek, trenuje pon-srod-piat i w niedziele 30 min.na aeorobach pozatym codziennie wieczorkiem brzuszki 4x20.
biore takrze odrzywke bialkowa producent zaleca 2lyzki proszku na30ml co daje 45g bialka codzienne rano i bezposrednio po treningu ,ale ostatnio szukalem w necie cos na tmat diet i ktos napisal ze niepowinno uzywac sie bialka w posilku potreningowym,niewiem czy takze po samym treningu?
a moze ktos moze doradzic jakis lepszy trening Wink
pozdrawiam.Jacek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 3:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najpierw policzcie kalorie
24xwagax1,4
wynik
chcesz schudnac ? odejmij 500kcal
chcesz przytyc dodaj 700kcal
wszystko rozkladacie na 5posilow
eliminujecie fasy foody, cuker i weglowodany proste..
Ot i cala filozofia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacek74



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za pomoc:),i mam jeszcze pytanko jesli zaczolem cwiczyc same aeoroby zedy pozbyc sie najpierw fatu (okolo 5x tygodniu) biore jako wspomagacz Elkarnityne 1000 przed kazdym treningiem to czy po treningu powinnem doladowac akumulatory np.MAXCARB i ile powinnem tego brac po okolo 50min pozadnego cwiczenia i czy 7 posilkow dziennie cos zmienia tak mi najlepiej pasuje z rownymi 2 god. odstepami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group