Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

silne bóle przy pachwinie, ucisk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krysia-krzysia



Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 1:30 pm    Temat postu: silne bóle przy pachwinie, ucisk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od prawei roku mam nasilający sie problem....
boli mnie prawa strona brzucha. czuje ucisk, ból, ucisk na jelito(wzdęcia i gazy, w zasadzie zapomniałąm co to płaski brzuch) oraz pęcherz. cły zcas mam wrażenie jakbym miała tam naciągnięty mięsień, jakby mnie cos opasywało, zaczyna się od biodra a kończy na pachwinie. Tuz przy warsze sromowej większej, na samym dole, juz w okolicy sromu jest bolesny ucisk. prawie jak ognisko zapalne, wyczuwam wrecz zgrubienie. oczywiście nie jest tak cały czas. najmniej boli rano najwięcej podczas ruchu (a tego mam dużo) albo po seksie......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból i tego typu pojawiają się już od roku?Jeśli mam być szczera to nie rozumiem czemu jeszcze nie byłaś u lekarza i nie wykonałaś odpowiednich badań? To podstawa... chyba, że byłaś - to co innego, wtedy możemy dalej się zastanawiać co to może być ale na sam początek -> lekarz, badania, wyniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group