Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Silne bóle głowy i wahania ciśnienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 11:42 am    Temat postu: Silne bóle głowy i wahania ciśnienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo silne bóle głowy, wystepuja bardzo często a tak średnio mam je od około 3 tyg prz tym mam wysokie cisnienie jak na mnie a czasami bardzo niskie:(( Przy bółu głowy zuje jakby mi rozsadzało glowe:( jakbym miała tam takie duze cisnienie. Jak myslcie co to może być, mieliscie podobne dolegliwości>?? dzieki z gory za rady


----edited by emilka----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinnaś jak najprędzej wybrać się do lekarza i skonsultować to z nim, gdyż niestety przyczyn takich dolegliwości może być wiele i nie wolno nigdy takich objawów bagatelizować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group