Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sen z otwartymi oczami

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:47 pm    Temat postu: Sen z otwartymi oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem zaniepokojony moim dzisiejszym snem... Spalem z otwartymi oczami... (tak mi mama powiedziala) co moze byc tego przyczyna? Pozdrawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o matko! Shocked 1wsze słysze..moze lunatykowałes? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja znam osobe która też tak ma jest to strasznie nieestetyczne słyszłam że to możliwe także od innych osób porozmawiaj z lekarzem może to ma jakieś podłoże sama niewiem ale najlepiej tak zrób bo nigdy się niedowiesz
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja mialem tak 1 raz, chyba. i nie wiadomo czy przez cala noc czy przez 1min jak mama do pokoju weszla... nie mam zamiaru narazie isc do lekarza;] od tego chyba sie nie umiera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wist



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że na chwilę się "obudzieś śpiąc" - ja czasami się na tym łapię, że niby się budzę, otwieram oczy a tak naprawdę dalej śpię. Jeśli mnie coś do końca nie wybudzi, to pewnie chwilę później zamykam oczy i rano nic nie pamiętam. Wydaje mi się że to nic groźnego w każdym razie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group