Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

RZS- szukam lekarza w Szczecinie (NFZ lub prywatnie)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwinaa



Dołączył: 22 Kwi 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:56 am    Temat postu: RZS- szukam lekarza w Szczecinie (NFZ lub prywatnie) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich na forum.

Chciałbym się Państwa poradzić w sprawie wyboru dobrego lekarza w leczeniu RZS (Reumatoidalne zapalenie stawów)
Wykryto właśnie u mnie te paskudztwo. Po zrobieniu zdjęcia stopy wyszło, że mam już II i III stopień tej choroby.
Zaczynam mieć problemy z chodzeniem, odczuwam ból. Najgorsze, że choroba zaczyna rozrastać się na inne stawy i miejsca.
Nie wiem czy jest też tym spowodowane ale zaczynam mieć problemy z oddychaniem, miewam duszności.
Potrzebuję jak najszybciej udać się do lekarza.
Czy znają Państwo jakiegoś lekarza w Szczecinie godnego polecenia?
Nie wiem ile obecnie się czeka na wizytę poprzez fundusz NFZ ale jeśli jest to termin idący w kilku miesiącach będę musiała iść prywatnie lub jeśli będzie to konieczne to w ogóle chodzić prywatnie.
Bardzo się boję, że choroba się na tyle rozwinie, że później nie da się już nic zrobić aby normalnie funkcjonować...

Bardzo liczę na odpowiedź i z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group