Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ryzyko ciąży przy odstawianiu tabletek.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Demonekx



Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 5:16 pm    Temat postu: Ryzyko ciąży przy odstawianiu tabletek. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przed zadaniem pytania i opisania mojego skomplikowanego problemu przestudiowałem różne tematy, jednak nie daje mi to dalej spokoju i się trochę martwię.

Otóż kochałem się z dziewczyną 07.07 z prezerwatywą,
postanowiliśmy ,że po 3 latach przyjmowania przez nią hormonów (tabletki YAZ) zrobi sobie 3 miesięczną przerwę z racji tego ,że bedziemy się rzadko widywać.
Nie zaczęła nowego opakowania w dniu 12.07.
Dzisiaj rano kochaliśmy się z prezerwatywą, dodam ,że była poprawnie założona, jednak to co mnie nurtuje to to ,że w czasie wytrysku i jakieś 20=30 sek po nim dalej mnie ujeżdżała bo dochodziła nie bacząc na to (chyba nawet nie zauwazyła) ze daje jej znać. (Swoją drogą był to jej jedyny orgazm pochwowy, nie kochaliśmy sie nigdy wcześniej bez tabletek)

Boję się ,że podczas tych 30sek sperma z pełnego zbiornika mogła się wydostać dołem za sprawą wywieranego ciśnienia na zbiorniczek (prezerwatywa była naciągnieta w połowie po wyjęciu członka z niej)

Dodatkowo powiem:
-prezerwatywa nie pękła (sprawdzałem)
-Nie pojawił się okres po odstawieniu tabletek od 12.07 i nadal się nie zapowiada
-jej śluz był biały, obfity i troche kleisty.

Pytam najpierw was żeby nie martwić kobiety i nie opóźniać jej dodatkowo okresu przez stres.

Ps. Wiem, że cuda się nie zdarzają i sam nie mogę uwierzyć w moje obawy zawarte w tym poście czytając go po raz drugi ale jednak zmartwienie jest. Mam tylko nadzieję że okres pojawi sie lada dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli prezerwatywa przylegała do członka i nie zauważyłes żeby sperma sie wydostała u nasady, to nie ma mozliwosci zeby wydostala sie inna droga jesli nie byla peknieta.

Rozumiem ze nie pojawiło sie krwawienie z odstawienia w czasie przyjmowania tabletek placebo?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group