Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

rozwarcie i bóle pleców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 5:21 pm    Temat postu: rozwarcie i bóle pleców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Byłam dziś u lekarza i na badaniu wyszło za mam rozwarcie na 2 palce (to jest jakies 3 cm. - prawda??) mam już miekką szyjke a termin porodu mam na dzisiaj. Ale lakarz nic z tym nie zrobił tylko wypuścił mnie do domu, nie dał skierowania do szpitala. troche martwie sie tym faktem tym bardziej że od jakiś 3 dni bolą mnie plecy tak na dole i cały dół brzucha ale on to zignorował. niewiem czy czekać spokojnie" w domu czy isc do szpitala. Pomóżcie mi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochana ja mam termin na poniedzialek a rozwarcie takie jak Ty masz teraz to mam od kilku dni i tez siedze w domku... dopiero jak ktg wykaze ze masz skurcze to zostaniesz w szpitalu bo bez nich i tak nie urodzisz wiec nie musi Cie zostawiac w szpitalu, ale jak jestes w domu to musisz duzo odpoczywac, lezec- mi tez to lekarz kazal robic i nie martw sie jak sie zacznie to napewno to zauwazysz... krzyz mnie boli niesamowicie i brzuszek u dolu tak samo ale czekam az to bedzie "to" SmileSmile a propo ktg to masz skurcze juz tak wogole czy nie???sadzac po tym ze nie jestes w szpitalu to pewnie nie masz ale pytam...dzidzia da znac kiedy zechce wyjsc na swiatlo dzienne;) a wiesz juz co bedziesz miala?? Pozdrawiam kochaniutka;* i powodzenia i jakby co to lekkiego porodu zycze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na ktg wyszło że nie mam skurczów. To moje pierwsze dzidzi i dlatego panikuje. wg usg mam dziewczynke Very Happy juz niemogie sie doczekać aż przytule moją malutk. Boje sie troche że nie rozpoznam tego momentu jak malutka zdecyduje sie wyjśc na świat Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem co czujesz bo ja mam tak samo boje sie ze tego nie rozpoznam... ale narazie nie myśl o tym!!! Napewno da nam znac ze juz idzie:)Ja tez bede miała dziewczynke i nie moge sie doczekac az bedzie z nami... Wink skoro nie masz skurczow to nie martw sie tym ze nie zostawili Cie w szpitalu bo ja tez nie mam i siedze w domku:) jakby Cie wzielo to lekkiego porodu zycze i zdrowej dzidzi:) buziaki pozdro!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group