Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozregulowany cykl

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile poczekam jakis czas moze sie ureguluje a jak nie to tzreba bedzie sie wybrac ;PSmile ale chyba umre ze strachu jeszcze nigdy nie bylam z wizyta u ginekologa RazzSmileSmile


---edit by Wind_of_hope---
Prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest zle u tego ginekologa, przezyjesz hehe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet niewiesz jak strasznie sie boje nienawidze chodzic po lekarzach a co dopieor jeszcze po takich Smile mam tylko ciagle nadzieje ze miesiaczka pojawi sie w najblizszych dniach i nie bedzie takiej koniecznosci RazzRazzSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kropka21



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 7:25 pm    Temat postu: Spóźnia się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz 2 dni spóźnia mi sie miesiączka. Normalnie mój cykl trwa 27-28 dni, a tu juz 30. i nic. Z chłopakiem współżylam 2 dni przed planowaną miesiączką (było zabezpieczenie)...a teraz nic, sucho, chociaż piersi bola mnie jak zawsze przed misiączką. Szczepiłam się także w ciągu tego miesiąca przeciw WZW B i nie wiem, czy to może mieć jakiś wpływ, czy to może sam stres, że się spóźnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kropka 21 napewno bedziesz miec okres Laughing nie martw sie..seks na 2 dni przed miesiaczka nie oznacza ciazy( tym bardziej ze było zabezpieczenie) Laughing napewno spoznia Ci sie przez stres...relax,take it easy Razz
ahaaaaaaaa i 2 dni spoźnienia to nie tragedia-zeby nie było miesiac czy wiecej to tak Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kropka21



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz racje...ale jak zawsze coś moze pojsc zle:(
Ale nie mam sie o co martiwc:), juz jest, dzis z samiutkiego rana:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzisz Exclamation Razz strach ma wielkie oczy Laughing pzdr. 3m sie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie juz sie pojawila nawet zzdarzyla juz sie skonczyc Smile nie martw sie bedzie dobrze SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj dziewuszki i po co te nerwy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzisz tak to juz jest :*:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group