Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

różne wyniki testów

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 11:38 pm    Temat postu: wczoraj dwie kreseczki a dzis jedna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. zrobiłam sobie test ciazowy wczoraj. wyszedł na nim drugi paseczek, tylko ze był on taki bladziudki ale widoczny. dzis powturzyłam test i nic jedna kreseczka. hmm zastanawia mnie dlaczego testy sie tak dziwnie zachowują. robiłam test tej samej firmy. bobo test. ostatni okres miałam 28 marca. W maju zdecydowalismy sie na dzidziusia i przez prawie wszystkie dni konczylismy w wewnątrz mnie. A teraz czuje sie niby dobrze,tylko piersi powiekszone,czasami tak lekko zakłuje jakby jajnik,nic pozatym nie odczuwam. a okresu jak nie widac tak nie zapowiada sie abym miała go w najblizszym czasie , bo przed okresem to mam te swoje dni bóli i strzelania fochów.co myslicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Ostatni okres w marcu, a co z miesiączką w kwietniu? Piszesz, że
dopiero w maju zdecydowaliście się na dzidziusia. Na swoim przykładzie wiem, że testy są zawodne (u mnie wynik był negatywny, a jednak byłam w ciąży), na 100% Twoje wątpliwości rozwieje lekarz przy badaniu, dlatego radziłabym udać się do ginekologa, po co zadręczać się pytaniami. Całkiem możliwe, że jesteś w ciąży, chyba, że to zaburzeniania hormonalne. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Kassssia
Gość









PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatni okres 28 marca a ty dopiero teraz robisz test przeciesz ty już dawno poiwnnas być po wizycie u ginekologa .Nie którzy ludzie zadziwiają mnie .Tym bardziej ze starasz się o dziecko.
Powrót do góry
aggga



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 8:40 pm    Temat postu: różne wyniki testów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Mam pytanie po części związane z tematem. Spałam ze swoim chłopakiem 16.12 (dni płodne) ale nie skończył w środku. Teraz 02.01 trochę dziwnie się czułam i zrobiłam test ciążowy który znalazłam u siebie w apteczce i wynik wyszedł pozytywny. Następnego dnia kupiłam 3 następne testy i wszystkie 3 wyszły negatywnie. Na dodatek 03.01 dostałam obfitego okresu który mam do dziś. Pomyślałam, że mogę być spokojna, ale teraz cokolwiek zjem to od razu wymiotuję. Zaznaczę jeszcze, że w listopadzie przyjęłam zastrzyk antykoncepcyjny u swojego ginekologa. Dzisiaj byłam zrobić betaHCG. Jak myślicie, czy jeśli wynik wyjdzie poniżej 3 to już naprawdę mogę być spokojna? Może ja już sobie coś wkręcam?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczekaj na wynik bhcg, on da Ci juz pewnosc. testy czasami moga sie mylic, ale skoro az 3 wyszly negatywne, to nie powinno byc ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
który znalazłam u siebie w apteczce


To zdanie mowi wiele za siebie, moze test byl "przeterminowany" bo wydaje mi sie ze maja cos takiego jak date waznosci czy cos... i stad taki wynik. 3 testy raczej sie nie mylily. Tak jak thor mowi poczekaj na wynik bety, bedziesz wtedy miala 100% pewnosci. A swoja droga zamiast kupowac 3 testy apteczne moglas odrazu zrobic bete taniej by wyszlo
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aggga



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za odpowiedzi Smile Szczerze mówiąc liczyłam na takie słowa Smile
Testy kupiłam w aptece bo to była niedziela i nie było gdzie zrobić bety. Poza tym myślałam, że one dadzą mi pewność, bo podejrzewałam, że tamten test był jakiś stary. Ale potem zaczęłam tworzyć dziwne teorie (jestem panikarą Wink że wyszły negatywne bo były wszystkie złe, że wynik wypaczył ten zastrzyk, że te wymioty to przez ciążę (bo podczas pierwszej ciąży też wymiotowałam po posiłkach i miałam okres przez 3 miesiące) i inne takie...ale generalnie bardzo mnie uspokoiliście Smile Dam znać jaki będzie wynik bety.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mialas okresu, bo nie mozna miec w ciazy!! Mialas krwawienie lub plamienie. Spytam z ciekawosci: jak u Ciebie wygladaly te plaienia? Dalo sie je stanowczo odroznic od normalnego okresu? Ile trwaly, jak byly obfite?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aggga



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam się szczerze, że kiedy urodziłam pierwsze dziecko byłam jeszcze głupią gówniarą i nawet nie zwracałam wtedy na to uwagi. Dramat. Z tego co jednak pamiętam to jedyne czym się różniły to długością (były krótsze) ale wyglądem nie. Za to ten okres który mam teraz jest chyba bardziej obfity niż zazwyczaj. Ale może mi się tylko wydawać bo jak już mówiłam jestem panikarą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, to ja juz nie wiem... Tosia pisala kiedys ze nie wazna dlugosc, ale obfitosc....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group