Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ROZCIĄGANIE MIĘŚNI A ZDROWIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bukol



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 4:23 pm    Temat postu: ROZCIĄGANIE MIĘŚNI A ZDROWIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. jest to mój pierwszy post na tym fajnym forum Smile moje pytanie to takie, a mianowice, mam 18lat co 3dzień rozciągam mięsnie, ćwicze mięsnie biców ciężarkami czy taki sposób uprawiania sportu odbije się w przyszłości na moim zdrowiu?? Rozciągając się czy na starość będą jakieś skutki tego, co o tym myślicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli cały czas będziesz aktywny fizycznie to nie będzie problemu - jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bukol



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niech się ktoś jeszcze wypowie co o tym myśli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group