Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ropa z krwią w nosie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anita89



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 3:47 pm    Temat postu: Ropa z krwią w nosie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rok temu miałam czyraka na czubku nosa, miałam wówczas ropne z krwią strupy w nosie. Aktualnie miałam grypę i problem znowu powrocił mam strasznie bolący nos, w nosie jest ropa z krwią , która daje ogromne strupy w nosie, które po zerwaniu narastają , trwa to już ponad tyg żadnej poprawy, dostalam antybiotyk, ale lekarze nie potrafią powiedzieć od czego to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może to jakaś infekcja lub wirus, który powoduje właśnie takie objawy. A nie masz problemów z krzepnięciem krwi? Bo mówisz, że zrywasz strupa a potem pojawia się krwawienie i znów strup, a problem jest jak krąg. Zostały przeprowadzone w ogóle jakiekolwiek badania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita89



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie nie żadnych badań nie miałam mam takie same objawy jak przy czyraku ale czyraka nigdzie nie widac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group