Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

robione kosmetyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gryzkaogryzka



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 9:30 pm    Temat postu: robione kosmetyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie gdzie można jeszcze dostać kosmetyki robione w aptece na receptę? Mój dermatolog mi przepisał i mam spory problem bo jak na razie bez skutku próbuję wykupić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale normalnie masz receptę na taki lek recepturowy, tak? To spokojnie możesz iść z nią i zrealizują Ci w DOZ bez problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to lek czy krem od kosmetologa, spokojnie w doz zrobisz. Jak bez antybiotyku to może nawet z dnia na dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A z antybiotykiem czeka się ile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to do siedmiu dni, ale zazwyczaj możesz odebrać taki lek zdecydowanie wcześniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No faktycznie czekałam na maść 4 dni. Dzięki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group