Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Renta socjalna (oczekiwanie na decyzję)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiencon3



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:30 pm    Temat postu: Renta socjalna (oczekiwanie na decyzję) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam 14.10.2014 miałem komisje lekarską przeszyłem ją pozytywnie renta została mi przyznana Smile
Teraz pytanie po jakim czasie ZUS przysyłał wam decyzje i książeczkę rencisty ? Bo 31.10.2014 wychodzi ważkość książeczki ....
Prosze o pomoc pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zarotolisters



Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj
Na przysłanie decyzji mają chyba miesiąc a legitymację rencisty dostaniesz chyba w ciągu dwóch tygodni od złożenia wniosku (pocztą ci przyślą)
A wniosek o wydanie legitymacji możesz złożyć dopiero jak będziesz miał decyzję na papierze o przyznaniu i tam we wniosku między innymi musisz podać numer/znak świadczenia bez tego nie wydadzą ci legitymacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group