Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

REHABILITACJA W KRAKOWIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 12:37 pm    Temat postu: REHABILITACJA W KRAKOWIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Krakowie można zapisać się na dobre zabiegi rehabiltiacji? Chodzi tutaj mi głównie o rehabilitację kręgosłupa..........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale prywatnie czy na fundusz? Bo jeśli chciałbyś zapisać się prywatnie, polecam centrum fizjoterapii Fizjoter. https://fizjoter.pro/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/ Personela sprawił, że dzisiaj chodzę bez bólu. Leczyłam kolano, zwichniętą stopę i kontuzję barku. Miałem równiez problemy z kręgosłupem.
Rzeczowo, konkretnie bez owijania w bawełnę. Bardzo profesjonalna opieka i miły personel. Polecam jeśli zależy CI na zdrowiu.

Dodam,ze nie ma problemów z zapisaniem sie na ćwiczenia, poza tym podoba mi się,ze dostałem instruktaż jakie cwiczenia powinienem wykonywać potem w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maggyzet



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podstawa udanego zabiegu jest znalezienie odpowiedniego terapeuty. Czasami trzeba sie troche naszukac .. proponuje zatem poczytac wstepnie opinie w sieci, badz tez podpytac sie jakichs znajomych. Najlepiej aby byl to czlowiek dzialajacy w tej branzy od dobrych kilku lat .. doswiadczenie bedzie tutaj bezcenne. Od bardzo dawna najczesciej stosowana terapia jest manualna. Polega ona w gruncie rzeczy na uciskaniu odpowiednich partii ciala w celu zredukowania napiecia jakie w nich powstalo. Czesto sa to roznego rodzaju bole chroniczne .. na ktore wlasciwie nie ma skuteczniejszej metody. Bardzie szczegolowo jest to opisane chociazby tutaj - http://ortorehasport.com/metody-rehabilitacji/ w raz z innymi metodami .. stosowanymi zaleznie od schorzen. Warto takze pamietac o tym aby w pozniejszym czasie prowadzic zdrowy tryb zycia .. poniewaz sama terapia jest katalizatorem dla naszego organizmu. We wlasnym zakresie takze powinismy robic systematycznie zlecone cwiczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group