Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rehabilitacja po wstrząśnieniu mózgu ?!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nemo7



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzno
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 4:32 pm    Temat postu: Rehabilitacja po wstrząśnieniu mózgu ?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak powinna postępować osoba po urazie głowy, dokładnie chodzi mi o wstrząśnienie mózgu. Objawy utrzymywały się u mnie przez ponad miesiąc. Czego nie robić, a co powinieniem robić. I na co zwrucić szczególną uwagę.

Nemo7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie skacz nie biegaj;] nie podowduj wstrzasów dla swojego mózgu daj mu troche chillu przez jakiś czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nemo7



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzno
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik napisał:
nie skacz nie biegaj;] nie podowduj wstrzasów dla swojego mózgu daj mu troche chillu przez jakiś czas
A to co zaznaczyłem na czerwono to co to oznacza, bo chyba nie zaczaiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no żebyś sie oszczedzał nie przeczał nie stesował nadmiernie tak spokojnie pożył jakiś czas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group