Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

refluks żołądka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika25



Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 7:29 pm    Temat postu: refluks żołądka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 2 miesięcy mam dziwne objawy zapracia naprzemian z biegunką, uczucie kluski w gardle i ból nadbrzusza, najbardziej mnie martwi ból nadbrzusza taki jakby był spięty zszywaczem bardzo nieprzyjemne to jest. Byłam u lekarza POZ powiedziała że to refluks że mam wszystkie objawy zbadała mi brzuch zapisała tabletki , wszystkie dolegliwości ustapiły TYLKO NIE BÓL NADBRZUSZA W DOŁKU... CAŁY CZAS BOLI , NIE jakoś bardzo ale niekomfortowe to jest , czy to coś poważnego? zażywałam już nospe buscopan pomaga na chwilę i to nie bardzo , pije herbatki ziołowe rumianek , dziurawiec i nic?? miał tak ktoś?? Crying or Very sad Crying or Very sad

mam 25 lat nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Refluks nie jest ogónie chorobą, która może zagrażać życiu ale jak sama tutaj odczuwasz jest wybitnie nieprzyjemny Polecam wybrać się z tym do gastrologa, który wykona odpowiednie badania oraz zleci odpowiednie leczenie. Niesety ale nieleczony refluks prowadzi do wielu negatywnych skutków.
http://www.ekliniki.pl/artykul/czym-zajmuje-sie-gastrolog-i-kiedy-warto-sie-do-niego-udac/1843/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group