Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

recepta elektroniczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 10:23 pm    Temat postu: recepta elektroniczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was próbował z tego sposobu realizacji recept? Wiem, że na pewno w aptekach DOZ już to weszło. Mi ten sposób sie spodobał, nie muszę się martwić czy gdzieś recepty nie posieję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, już nie raz tak realizowałam, trzeba tylko konto pacjenta założyć, potem u lekarza poprosić o taką formę realizacji recepty, na pewno w aptekach DOZ można je już wykupić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, potwierdzam, w DOZie na pewno realizują, zresztą mają ogromna naklejkę informującą o tym - na drzwiach wejściowych. Ogólnie nie jest to skomplikowana sprawa, chociaż na pewno może stresować starsze osoby:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group