Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

reakcje organizmu po stosunku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to przepraszam SKIDO za zly osad:) no ale np wczesniej natnim sie mialam takich odczuc,czy nazwe to reakcja,dopeiro po ostatnim stosunku:)pozdrawiam.

PITUSZKA czyli to normalne ze tak mamy?;p takie to dziwaczne trochu?;p a zawsze ,po kazdym stosunku tak masz?Smile bo ja dopiero po ostatnim takei cos poczulam,wczesniej nie mialam;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jaknajbardziej normalne... to jest zazwyczaj przy pozycjach z gleboka penetracja - na pieska np. Smile ale to ja zawsze tak nie mam tylko czasami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha:) nie no na pieksa nie bylo:) ale penetracja byla chyba gleboka:)pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam takie babelki Wink to smieszne nawet jest haha Razz Razz
gdzies na forum jest temat o tych babelkach ale nie pamietam gdzie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzis kochalam sie z chlopakiem no i tym razem bombelkow nie bylo,ale bylo krwawienie jakies 2 h po stosunku,znaczy taka plama jak bym okres odstala. ale okres mam dostac w poniedzialek. wsumie to drugi raz tak polecialo torche ze mne po stosunku,wczesniej w tamtym meisiacu chyba tez jakos tak mialam,ale to podczas pieszczot no i paluszki byly w akcji ;p i kurcze nie wiem co sie dzieje ze tak mam ,ale to nie zawsze tak,i to tylko tak no jak normlanie okres start i koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz jeśli palcami to może poprostu coś się zadrapało od paznokci a jeśli przy stosunku to może masz nadżerke
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co to jest ta nadrzerka??czy do grozne??no i jak sie tego pozbyc??pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sonia nadzerka jest najczęściej spotykaną zmianą chorobową części pochwowej szyjki macicy. Wiecej poczytaj na necie Wink ginekolog dobiera odp. leki do leczenia Wink a czy sie da całkowicie wyleczyc to nie wiem Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadżerkę da się wyleczyć oczywiście. Ale jeżeli nie jest do końca zagojona, to łatwo wrócić znów do kiepskiego stanu Confused
Leki wypisuje ginekolog, jeżeli zastosujesz się odpowiednio do jego wskazań, to będziesz zdrowa. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale myslicie ze to napewno ta nadrzerka?Smile to zabieram sie do czytania o tym:) dzieki dziewczyny;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group