Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

RAK JELITA GRUBEGO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mina086



Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 3:21 pm    Temat postu: RAK JELITA GRUBEGO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, odrazu napisze do rzeczy. Mam bule brzucha w roznych miejscach, nawet gdy nie boli samoistnie to przy nacisku jakiegokolwiek miejsca odczuwam bol jakbym miala wszystko posiniaczone w srodku:( do tego dochodzi utrata masy ciala brak apetyku, ciagle uczucie pelnosci praktycznie, czeste zaparacia badz luzne stolce z domieszka krwi i sluzu. Do tego czeste wzdecia i napuchniety brzuch. Niedawno mialam usg i lekarz stwierdzil jakies zapalenie w jelicie grubym w odcinku esicy do tego mam na watrobie cos co moze sugerowac naczyniak. Naczytalam sie w necie ze to moze byc rak jelita grubego z przerzutem na watrobe:( Strasznie sie denerwuje. Czeka mnie kolonoskopia ale piekielnie boje sie tego:( wiem jednak, ze bez niego sie nie obejdzie. Mozecze ci cos powiedziec na temat moich podejrzen? Czy moze mial ktos cos podobnego? Przed kolonoskopia mam sie przeczyszczac Fortransem? Czy ten lek mnie nie wykonczy? Moze ktos mial z nim do czynienia. Ogolnie jestem bardzo slaba i boje sie, ze nie po czyszczeniu nie bede w stanie nawet dojsc na ta kolonoskopie:(Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mina086



Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ps: gdzie można wgl zrobic kolonoskopie w znieczuleniu ogolnym?(okolice gdańska) oczywiscie ze skierowaniem, ewentualnie z doplata za znieczulenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group