Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytanie odnosnie lysienia plackowatego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszs7



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 12:26 am    Temat postu: Pytanie odnosnie lysienia plackowatego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 1,5 msc mam wlasnie ta chorobe..
Otoz mam pytanie. Czy przy tych lekach moge spozywac alkohol, albo ile czasu przed trzeba by bylo odlozyc zeby moc spozyc.
Oto moje leki:
-Alpicort (plyn na miejsca chore na glowie)
-ranigast(1x rano, 1x wieczorem)
-encorton(3 tabletki rano)
-protopic(masc na miejca chore na glowie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukaszs7



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

refresh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lukaszs7
Nie! po przerwie ok 4 dniowej.od stosowania encortonu.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dotyczące łysienia plackowatego otóż choruję na tę chorobe już kilku ładnyh lat po ostatnim łysieniu włosy nie chciały odrośnąć co troche sie pokaża to zaraz wypadały zniemiłam lekaza i po ostatnich lekach pomoglo choć trwało to długo,jestem przez to starsznie załamana poprzednie 3 ostatnie razy włosy wypadały w tym samym miejscu tzn na samym środku a wczoraj zauważyłam że nie mam ich brdziej z boku czy to ma jakieś znaczenie że znienił się punkt wypadanie na ojej głowie?czym jest to spowodowane?mój lekarz niestety nie umiał podaać mi konkretnej przyczyny,czy jest szansa na to żeby już się to nie powturzyło?może ktoś zna jakieś leki które mogła bym kupić bez recepty?w poniedziałek i tak pójde do lekarza tylko chodzi to że boje sie ze te leki znowu mi nie pomogą.
proszę o szybką odp z góry dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group