Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pykanie w kolanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mich



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 3:29 pm    Temat postu: pykanie w kolanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchajcie,mam taki problem. podczas schodzenia ze schodow pyka mi w jednym kolanie od kilku tygodni. jakos to znosiłem dzielnie ale mam wrażenie,że po całym dniu na nogach (tu przesadzam - wiekszość jednak na tyłku) mam wrażenie ucisku pod kolanem- od tyłu. jakby jakiś nacisk od wewnątrz, sam nie wiem.. czy mam z tym iść do lekarza, czy to łękotka może, czy ktoś na podstawie takiego opisu jest w stanie określic co się dzieje? kolano nie jest spuchnięte, nie było urazu typu uderzenie, wywichnięcie itp. prooosze o opinie co to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam pykanie iprzeskakiwanie w kolanie i na podstawie rezonansu lekarz stwierdzil uszkodzenie lakotki. tez nie mialam zadnego urazu, wypadku- prawdopodobnie kilka mikrourazow moglo spowodowac uszkodzenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mioałam tak że pewno=ego dnia nie mogłam stanąc na prawej nodzem, żadnego urazy,m bólu ani nic poprostu nie mogłam stanąć bo mi się noga sama zginała...okazało sie że mam przewlekłe zwyrodnienie stawó kolanowych...tzn mam krzywą rzeoke i karzdy ruch kolana zciera mi staw...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mich



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ide jutro do lekarza, nie wygląda to dobrze, ech...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group