Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pulsujący ból piszczeli!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quaresma1232



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 2:23 pm    Temat postu: pulsujący ból piszczeli!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Od bardzo długiego czasu mam problem z bólem obu piszczeli(około 6-10cm nad kostka) Podczas wiekszego wysiłku(biegania) strasznie bola mnie piszczele.Jest to pulsujacy bol ktory prawie uniemozliwia mi bieganie.Gram bardzo duzo w piłke i przeszkadza mi to strasznie.Byłem u przeswietlenia lecz ono nic nie wykazało.Ma ktos jakas rade jak temu zapobiedz i zniwelowac bol? z gory dziekuje.


----edited by emilka---
nie stosuj zwrotów typu "pomocy" w tytule tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja parę lat temu miałam takie bóle.
zwłaszcza podczas wysiłku . bóle piszczeli były tak silne, że niemal uniemożliwiały mi poruszanie się.
nie wiem co to było. może przeciążenie nóg a może okres dojrzewania.
w każdym bądź razie teraz już nogi nie bolą. a jeśli już to ból jest do wytrzymania.
a lekarze nic nie mają do powiedzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grafik



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie
mam ten sam problem, pracuje stojac i chodzac, ostatnio nie moge sie pozbyc bolacych piszczeli, po pracy jak chce podbiec do tramwaju bola mnie bardzo piszczele, kiedys bylo to rzadziej np. po wielkim przemeczeniu teraz nawet po 3-tygodniowym urlopie nie moge sie tego pozbyc
ma ktos na ten temat jakas wiedze
dzieki
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group