Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pulsująca powieka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pul
Gość









PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 9:01 pm    Temat postu: Pulsująca powieka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jaiegos czasu pulsuje mi powieka pod okiem. Efekt takie jakby "bicia".
Przeczytałem w internecie ze moze to byc efekt stresu albo niedoboru Magenzu. Ale ja ani sie nie stresuje a magzne kupiłem i łykam a efektu nie ma zadnego ? macie jakies pomysły co mozna zrobic jeszcze ?
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pijesz często kawe, to proponuje to zmienić na jakiś czas, bo przede wszystkim kawa wypłukuje magnez. Twoje objawy to najprawdopodobniej (jak sam wyczytałeś) niedobór magnezu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
O.L.E.K.



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Inowrocław
PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 8:24 pm    Temat postu: Drga mi pod okiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już od kilkunastu dni w "kąciku" pod lewym okiem prawie cały czas mi drga. Skóra ściąga się tak jakby do tego kącika, gdzie zbiera się ropa. Nie jest to zbytnio widoczne, ale bardzo mi to przeszkadza. Może to brak jakiś witamin?


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do podobnego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi powieka cały czas lata i tak sobie, bez kontrolowowanych ruchów.

Skąd ty masz ta rope? Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
O.L.E.K.



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Inowrocław
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kawy nie pije a magnez ostatnio brałem więc nie sądze, że to jego niedobór ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów takiej reakcji może być wiele i przeważnie są one związane z brakiem witamin lub stresem - niekoniecznie długotrwałym.

Powinno to ustąpić w ciągu kilku następnych dni. Osobiście też miałem coś takiego i przyznam, że z początku bywało to irytujące. Z czasem jednak przestawałem o tym myśleć i samo znikało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak kolega wyżej;] też tak miałem i wydawało mi sie ze yo juz trwa wieczność;] po jakimś czasie przestałem na to zwracać uwage i znikło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bobrze brać w takich sytuacjach magnez ale i potas. Proponuję aspargin, tani jest i skuteczny.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysiek21_jw



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 3:23 pm    Temat postu: Drganie lewej powieki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki maly problem a wiec od pewnego czasu czyli od jakis dwoch tygodni lewa powieka mi drga i to kilka razy dziennie po pare minut nie wiem czy jest to powod do niepokoju denerwuje mnie to szczegolnie gry prowadze samochod pomozcie i powiedzcie czy warto sie zglosic z tym do lekarza bo to juz cos za dlugo trwa


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do podobnego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie za malo magnezu w organiźmie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group