Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PSYCHOZA PARANOIDALNA WIEKU STARCZEGO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viktoria



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 3:54 pm    Temat postu: PSYCHOZA PARANOIDALNA WIEKU STARCZEGO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Już sama nie wiem co robić, może znajdzie się tu ktoś, kto posiada fachową wiedzę na temat psychozy paranoidalnej wieku starczego, którą niedawno zdiagnozowano u mojej Mama (70 lat). Jak mam Ją skłonić do zażywania leków- już nie mam pomysłów też na to aby zechciała coś zjeść lub napić się czegokolwiek, by te leki bez Jej wiedzy podać. Inny problem polega na tym, że aby podjęte zostało leczenie szpitalne Mama musi wyrazic na nie zgodę (!!!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, z tego co sie orientuje mozna "ubezwlasnowolnic" Wink osobe chora i wtedy to ty wyrazasz zgode na jej leczenie, ale do tego juz droga sadowa sie dochodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group