Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Psychologia

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 8:13 pm    Temat postu: Psychologia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie może co trzeba zdawac na maturze, żeby się dostac na studia z psychologii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myśle że przede wszystkim biologie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 1:37 pm    Temat postu: Re: Psychologia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdy ja zdawałam mature to biologia była potrzebna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 6:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi Smile No w sumie mam jescze trochę czasu... dopiero składam podanie do liceum, ale muszę sobie pomyslec kim chcę byc w przyszłości... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

j.polski - wymagany poziom podstawowy
j.obcy (angielski,niemiecki,francuski,rosyjski,hiszpański,włoski) pozom podstawowy i rozszeżony
matematyka lub biologia - poziom podstawowy ale pozadany jeszcze rozszeżony


to sa np. kryteria maturalne na UW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group