Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Psycholog online

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Regbefers



Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 11:38 am    Temat postu: Psycholog online Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć korzystał ktoś kiedyś z psychologa online ? Bo mnie korci skorzystać z Psycholog online jest to wygodniejsze i mniej stresujące. Co myslicie o takim rozwiązaniu ? mi się wydaje że jest to fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pijkoj9



Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sandra-kuba.pl/fotograf-slubny-oswiecim
PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem o terapi przez Skypa ale jest mniej skutecna bo podobno nie ma wystarczającego kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malakarolina



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam...może to mniej stresujące rozwiązanie niż bezpośredni kontakt z psychologiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Glamour



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tylko słyszałam ale nawet korzystałam z takiej terapii online i mogę wam tego typu spotkania u pani dr Joanny Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/czestochowa. Taka forma terapii była dla mnie bardzo wygodna, a przy tym udało mi się zachować pełną dyskrecję, a na tym tez mi bardzo zależało. W dodatku pani doktor to niezwykła osoba, która potrafi człowiekowi pomóc, nakierować go na szukanie odpowiedzi, na pracę nad sobą , a wiadomo, że bez tego nic się nie osiągnie. Psycholog to tylko taki przewodnik, który musi wskazać dobrą drogę, ale pacjent sam musi nią pójść, by coś osiągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że kontakt przez internet to nie to samo co kontakt z żywą osobą. Osobiście wolałabym wybrać się do gabinetu psychologa. Bardzo miły personel pracuje w poradni psychologicznej Empatio we Wrocławiu: https://psycholog-ms.pl/. Warto się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 12:17 pm    Temat postu: Re: Psycholog online Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Regbefers napisał:
Cześć korzystał ktoś kiedyś z psychologa online ? Bo mnie korci skorzystać z Psycholog online jest to wygodniejsze i mniej stresujące. Co myslicie o takim rozwiązaniu ? mi się wydaje że jest to fajne.

Witam twarzą w twarz chyba lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group