Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przywitanie- coś omnie ;)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kermit1989



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 8:40 pm    Temat postu: Przywitanie- coś omnie ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam naimię Szymon chodzę do drugiej klasy technikum i mam 17 lat Wink Wybaczcie takiemu wyrostkowi nie znającemu życie błędy w pisowni i wogule ten post jeśli ktoś znajdzie dla niego bardziej odpowiedni dział prosze przenieść.

Ten post nie jest o niczym konkretnym, odczówam poprostu potrzebe pogadania na różne życiowe tematy z takimi ludźmi jacy piszą na tym forum Wink.

Zauważyłem, że zwracacie tutaj dużą uwagę na wiek :p co mnie troche dziwi chociaz też i nie. Miałem ochote napisać coś o sobie, pogadać z ludźmi starszymi odemnie hmm.. można by powiedzieć "bardziej doświadczonymi życiowo". Jestem zwykłym nastolatkiem Wink jak każdy chyba mam swoje zainteresowania, nie ucze się jakoś nadzywaczjnie w sumie to zamiast teraz cos zakować psize tego posta Very Happy Mam dziewczyne a raczej jesteśmy razem bo tak chyba lepiej brzmi, a dlaczego lepiej to kto jeszcze nie wie niech się domyśli Wink Jestem chyba wmiare odpowiedzialny :p w przeciwienistwie do Pana Kononowicza nie posiadam drewnianego domku Wink ale własny pokój Very Happy i nawet o rok młodszą siostre Very Happy do tego gratis dali mi rodziców i coś ekstra czyli babcia Wink i to mnie bardzo cieszy Wink heh... napisałem to tak jakbym był adoptowany ale nie poprostu próbowałem to ując w żarcie Wink hmm.. Ja jako ja hmm.. no zadużo o sobie chyba nie napisze Wink ale myśle, że jestem ogólnie miły dla ludzi i przez nich lubiany. Od jakiegoś czasu szukam sensu życia.. dziewczyny.. z nimi chyba problemów nie mam Wink moja mama, która dużo sie zaawsze mnie wypytuje na rózne tematy (jak dlamnie to zaduzo) twierdzi, że jestem bardzo wybredny heh.. no w sumie to nie wiem czy jest się wybrednym bo nie lubi się kiedy dziewczyna pali i pije nałogowo. Wink no i włsciwie to wogule a nie tylko nałogowo. A do tego nie przepadam za blondynkami heh.. (tylko żeby mnie tu zadna zato nie zlinczowała Very Happy ) Jesteśmy razem z dziewczyną heh.. już prawie od miesiąca Very Happy wiem, że to nic takiego tzn. ten okres ale hmm.. wydaje mi się, że ja wogule nie jestem w niej zakochany a ona wemnie jestśmy ze sobą bo źle nam było z tą samotnością. Ona hmm.. no jeśli nawet nie jest to jakieś naprawdę głebokie uczucie to i tak jest wspaniała Smile zaco ją kocham a raczej bardzo bardzo lubię. Dużo ze sobą rozmawiamy ale głównie na gg Sad bo ona niestety uczy się popołudniami. Zostają nam soboty i niedziele w które często się spotykamy Smile Może wyda wam sie to dziwne ale jesteśmy już a raczej hmm.. dopiero to może żeczywiście to nic dziwnego??, że jej jeszcze ani razu nie pocałowałem w policzek co więcej nie dawon pierwszy raz trzymaliśmy się za rękę. Pytałem się jej o to całowanie to ona twierdzi , że jej to nie przeszkadza a jeśli chce to zawsze mogę ją pocałować bo wkońcu jestśmy razem. Jest bardzo szczera, aż do bolu jest dokładnie taka jakiej szukałem dziewczyny jesli chodzi o charakter Smile co nie świadczy o tym, że jest brzydka bo kjak dlamnie ona jest piękna Smile Myślę, że jeśli było nam pisane (chociaz ja nie wieże w żadne przeznaczenia itd.) być dłużej razem to to uczucie kiedyś samo przyjdzie Smile no i to chyba tyle jeśli chodzi o dziewczynę Wink jeśli macie jakieś pytania dotyczące tego piszcie. hm.. moje spostrzeżenia i uwagi na temat mojej/naszej wiary (chrześcijaństwo) mam takie, że nie jeden mocher kazałby mnie zanie wykastrować i powiesić Wink i tutaj także jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać Smile narazie to chyba tyle Wink Podobno imię Szymon oznacza Słuchać i może to prawda bo ja uwielbiam słuchać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O co dokładnie chodziło ci z Twoim postem? Założyłeś temat poprostu po to, żeby z kimś pogadać? Czy może poznać kogoś? Zwracam uwagę, że to forum medyczne, a nie typu "sympatia" itp.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 3:05 pm    Temat postu: Ale lep Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale lep.
Trudno to czytać.
Nie wspomniałeś nic o motoryzacji, może kup sobie psa?
A tak poważnie, to chyba masz problem ze znalezieniem swojego miejsca w życiu.
Szukasz przyjaciół, może wrogów?
Nie bój, dorośniesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group