Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przyspieszacz opalania

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pestka94



Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:14 am    Temat postu: Przyspieszacz opalania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna jakieś skuteczne przyspieszacze opalania? Zbliża się lato, a ja nie lubię leżeć plackiem na plaży, poza tym nie mam za bardzo na to czasu Sad Zależy mi na równomiernej, złotej opaleniźnie. Czy przyspieszacze opalania dają taki efekt? Może macie doświadczenia z takimi produktami i doradzicie, czy w ogóle warto stosować przyspieszacze opalania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzoli



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na początku zacząć od naturalnych metod. Idealnym przyspieszaczem opalania jest marchewka. Picie soku lub jedzenie surowych warzyw, powoduje zwiększenie melaniny w organizmie dzięki czemu zmienia się kolor naszej skóry i łatwiej jest się opalić. Przyspieszaczem opalania mogą być różnego rodzaju suplementy, które posiadają beta-karoten. Olejek z marchwi do nacierania ciała również pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magnolka



Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko z tą marchwią nie przesadź, bo Ci się skóra zabarwi za bardzo na pomarańczowo, a to też nie będzie za estetycznie wyglądać Wink Ja nie stosowałam żadnych konkretnych przespieszaczy opalania, więc Ci jakiegoś produktu konkretnie nie polecę, ale może nie przesadzaj z tą chęcią opalania się na siłę. Zbyt mocna opalenizna wcale tak ładnie nie wygląda i według mnie postarza Razz Wiem, że są niby suplementy, które przyspieszają opalanie, ale brać tabletki tylko po to, by się opalić to dla mnie bez sensu trochę Razz
Według mnie przyszpieszysz naturalnie opalanie jak będziesz się ruszać, np. bieganie czy trochę siatkówki na plaży i masz dwa razy szybciej gotową opaleniznę ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tryst



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie polecam stosowania żadnych tabletek na przyspieszenie opalenie, mi nic nie dały. Najlepszą metodą na szybsze opalanie w moim wypadku jest, opalanie się w wodzie, podczas pływania, albo nawet leżenie na materacu w wodzie jest dużo skuteczniejsze, niż opalanie na plaży. Woda odbija słonce przez co szybciej opala. O marchewce też słyszałam jako metodzie na przyspieszenie opalania, ale tan kuracja musiała by dość długo trwać, a teraz już chyba nie ma na to za wiele czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feeli8



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki opaleniźnie skóra wydaje się być zdrowsza a ciało smuklejsze nic więc dziwnego, że szukamy alternatywy na szybsze opalanie.
Przyspieszaczy opalania jest sporo. Przede wszystkim w kremach. Przyspieszaczem opalania mogą być również suplementy, które w swoim składzie mają karoten. Wiadomo, że najlepiej opalić się na słońcu, ale kiedy nie ma na to za wiele czasu, trzeba się jakoś ratować. Moje dzieci, pija sporo soczków z marchewką i w lecie gdy lekko się opalą ich skóra ma świetny kolor. Macie racje, że marchewka to naturalny przyspieszacz opalania! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czariz



Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrym "podkładem" pod opalanie jest pójście najpierw kilka sesji solarium. Jest to zdecydowane przyspieszenie opalania na słońcu. Tak jak już tutaj wszyscy pisali, warto jeść warzywa z karotenem. A podczas opalania co jakiś czas zwilżaj się wodą, dzięki temu przyspieszysz opalanie.
Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
creepe



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam tabletki przyspieszające opalanie i jestem zadowolona z efektu. Poleżałam na słońcu kilka dni i byłam dużo bardziej opalona, niż jak nie brałam tabletek. Przyspieszacze opalania są według mnie dobre. może nie na każdego działają w taki sam sposób. Ja jestem żywym przykładem na to, że warto stosować przyspieszacze opalania. Wszyscy znajomi się dziwili jak udało mi się w tak krótkim czasie uzyskać taką opaleniznę bez chodzenia do solarium. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko że marchewka sprawi że opalenizna będzie pomarańczowa. Ja bym już raczej poszła w stronę samoopalaczy. St.Moriz ma dobre produkty, gdzie jeszcze możesz wybrać czy ma być ona medium czy dark. Do tego mają rękawicę dzięki której kolor jest równomierny i nie ubrudzisz sobie rąk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jokke



Dołączył: 08 Wrz 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam z Ziaja co roku. Ale oprócz przyspieszacza używam też kremów z filtrem, bo to nie prawda, że przez nie nie można się w ogóle opalić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaskibb22



Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój kolega w szkole pił sok z marchwi to nauczyciel kazał mu isc do lekarza bo zrobił się cały żółty ;d



______________
Jak obniżyć cholesterol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group