Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przygotowanie do usg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:13 am    Temat postu: przygotowanie do usg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak się najlepiej przygotować do usg, lekarz kazał wziąć coś na wzdęcia, ale nie polecił nic konkretnego a ja nie dopytałam, co polecacie? Ulgasim czy może cos inneog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ulgasim jak najbardziej, na mnie te tabletki najlepiej działają, ja akurat je brałam przed kolonoskopią, nic przyjemnego a przygotowanie bardzo ważne. Ale tez na co dzień jak czasami zdarza mi się zjeść coś ciężkiego to przynoszą ulgę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madmaddie



Dołączył: 29 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 8:34 pm    Temat postu: Re: przygotowanie do usg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaffka napisał:
jak się najlepiej przygotować do usg, lekarz kazał wziąć coś na wzdęcia, ale nie polecił nic konkretnego a ja nie dopytałam, co polecacie? Ulgasim czy może cos inneog



Nawet gdyby lekarz polecił inny środek wybrałabym ulgasim, bo ma dobrze zbalansowany skład i maksymalną ilość składników aktywnych, które działają skutecznie i szybko, a w dodatku to polski produkt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group