Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przyczyny piekący ból pleców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GretaG



Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 11:53 am    Temat postu: Przyczyny piekący ból pleców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie mogą być przyczyny piekącego bólu pleców? Towarzyszy mi on praktycznie ciągle od kilku miesięcy. Nie jest to ból bardzo intensywny, ale czuje duży dyskomfort, jakbym miała poparzone plecy :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panna z mokrą głową



Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyną piekącego bólu pleców może być typ wykonywanej pracy, np. jak pracujesz ciągle w tej samem pozycji, lub wykonujesz ciągle te same ruchy, np. na taśmie produkcyjnej w fabryce, to może dochodzić do mikrourazów powięzi skutkujących właśnie opisanym przez Ciebie bólem.

Dobrze jeżeli poszłabyś do lekarza i pokazała gdzie i jak Cię boli. Bo może się okazać, że przyczyna jest całkiem inna. Możliwych przyczyn przewlekłego bólu pleców jest bardzo wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to to samo, ale jak byłąm w szpitalu to miałam taki piekący ból, jej nie mogłam wytrzymać, nie wiem czy to nie było u mnie od materaca, bo u Ciebie to zupełnie co innego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm... myślę że to typowy ból wynikający z pracy stojącej, przepracowania, zmęczenia materiału. Możliwe że też z tego powodu masz jakieś delikatne zapalenie i kręgosłup o sobie daje znać. Sprawdź sobie grupę produktów na tego typu problemy - dip rilif i dip hot. Są one do kupienia w aptece za śmieszne pieniądze, a mogą ci pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group