Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przewlekłe zapalenie ścięgien?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monicaeva



Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 12:40 am    Temat postu: przewlekłe zapalenie ścięgien? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rok temu mój brat upuścił na nogę ciężarek, nie złamał nic, ale bolało w kostce. Lekarz powiedział, że to coś ze ścięgnem i dał mu leki i maści, no i po jakimś czasie przeszło. Jednak przez cały rok ból powracał przy intensywniejszym wysiłku. Pod koniec czerwca tego roku upadł z większej wysokości i ból powrócił, jednakże intensywniejszy. Udało się go trochę złagodzić lekami, ale boli przy chodzeniu. Jeździliśmy po różnych lekarzach, każdy mówi co innego, że to coś z rdzeniem kręgowym, lub z kośćmi. Ostatnia diagnoza to przewlekłe zapalenie ścięgien. Co to może być i jak to leczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matimati



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 3:09 pm    Temat postu: zapalenie ścięgna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to mnie nastraszyłeś Sad Ostatnio też coś dzieje mi się ze ścięgnem. Po dłuższym bieganiu kostka puchnie mi do wielkości małej piłki i ścięgno mnie strasznie boli. Tyle, że nie przypominam sobie, żebym gdzieś się uderzył czy skręcił nogę. Kolega z pracy i mama dziewczyny każą mi wybrać się prywatnie do Certusa. Podobno mają tam kilku świetnych ortopedów. Ale to w końcu prywatnie więc wolałbym wiedzieć czy naprawdę są dobrzy. Był już ktoś u nich na wizycie? Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group