Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przewlekłe stany podgorączkowe

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
errera



Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale skoro z węzłami chłonnymi jest coś nie tak, to może infekcja bakteryjna sie tam wdarła? I może antybiotyk by wystarczył?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celmanpharma.de



Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mailem kiedys podobny problem,chodiz o temerature po poludniu i wioeczormaiw okolicach 37 stopni ,dodam ze mam niedoczynnosc tarczycy,ogolnie taka temperatura moze byc spowodowana nerwami,w takim sensie ze schizujesz sie podswiadomie ze znow wieczorme bedzie itp i organizm tak reaguje ,wnioskuje to po Twoich opisach z emorfologia ok ,oB ok inne tez ok wiec teoretycznie moze to powodowac urojenia i stres(zalozmy mialas chrobe usuneles ja tak jak ten gronkowiec )ale pozostal uraz w psychice.

ogolnie polecam pojsc na masaz relaksujacy,i akupukture do jakichs dobrych spacjalistow ,powinno to dobrze wplynac na Twoj stan nerwow,moze to cos da sprubuj(w moim przypadku pomoglo)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group