Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przewianie mięśni pleców, problem z oddychaniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolw290



Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 7:11 pm    Temat postu: przewianie mięśni pleców, problem z oddychaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam przewiane plecy, dokładnie mięśni przy kręgosłupie na wysokosci klatki piersiowej. Przy bólu mam także problemy z oddychaniem, ciężko mi zaczerpnąć głębszego wdechu. Czy to normalne?
Serdecznie dziekuje za odpowiedz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jest to normalne, ponieważ mięśnie są skurczone i każdy wysiłek (w tym oddychanie) będzie sprawiał mniejszy bądź większy ból. Proponuję nakleić na noc plaster rozgrzewający lub po prostu wybrać się do lekarza, który ewentualnie przepisze jakąś dodatkową maść. Przede wszystkim musisz teraz uważać, aby Cię ponownie nie przewiało, szczególnie że obecna pogoda płata figle.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group