Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przesunięcie okresu tabletkami antykoncepcyjnymi??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alisa



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 2:50 pm    Temat postu: Przesunięcie okresu tabletkami antykoncepcyjnymi?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Jak to zrobić, bo chciała bym przesunąć a nei wiem jak.Pomożecie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli weźmiesz 21 tabletkę, nie rób przerwy, tylko zacznij nowe opakowanie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eweliczek



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 9:36 am    Temat postu: Harmonet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopiero co zaczełam brać leki. Pierwsze pudełko nie długo się kończy i powinnam mieć przerwę. z Tym, ze akurat będę nad morzem i chciała bym 'przesunąc' okres. Słyszałam, ze mozna przesunąc go biorąc cały czas leki. Z tym, że dokładnie nie wiem jak przerwać branie leków gdy wrócę z nad morza gdy zaczełam brać drugą paczkę leków czy też muszę ją wykończyć do końca (tą drugą) aby zrobić dopiero 7 dni przerwy?
Z góry dziękuję za odpowiedzi


----edit by emilka----
przyłączam do tematu, dotyczącego przesuwania miesiączki tabsami;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To opakowanie, które teraz bierzesz, weź do końca i nie rób siedmiodniowej przerwy, tylko od razu weź kolejne opakowanie.
Jak skończysz to drugie opakowanie wtedy zrób przerwę siedmiodniową.
Czyli musisz wziąść drugie opakowanie do końca i przerwa.

Rozumiesz
Wink ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eweliczek



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak rozumiem. Dzięki.
Bo na innym forum twierdzili, że w każdej chwili można przerwę zrobić i wolałam sie upewnić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 2:49 pm    Temat postu: Wczesniejsza miesiaczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witan mam pytanie odnosnie tabletek a miesiaczki chodzi o to ze chcilabym miec tydzien wczesniej miesiaczke co mam zrobic??? odlozyc tabletki na 7 dni i potem dalej brac zaczete opakowanie czy poprostu wziac od razu nastepne opakowanie aby nie miec miesiaczki.


----edited by emilka---
przyłączyłam temat do pokrewnego. tutaj zadajemy pytania o przesuwanie okresu w tył i w przódSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VaniLLia



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 5:40 pm    Temat postu: Bez 7 dniowej przerwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.Mam pytanko na temat opóźnienia okresu.Chce w sierpniu jechać na wakacje i akurat w te dni wypada mi okres..Czy jak nie zrobie 7 dniowej przerwy tylko po skończeniu opakowania wezme następne tabletki Harmonet to wszytko będzie ok i dostane okres po tym drugim opakowaniu normalnie??i czy bez tej 7 dniowej przerwy tabletki będą normalnie działać ,czy będę zabezpieczona przed nie chcianą ciążą??



----edited by emilka----
przyłączyłam do tematu, dotyczącego przesuwania miesiączki tabsami;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko będzie ok jak tak zrobisz, ale nie zagwarantuje Ci tego, że np nie pojawi sie małe plamienie w dniu, w którym normalnie dostajesz krwawienia. ale może w ogóle nic nie być Smile
a normalnego krwawienia z odstawienia dostaniesz po skończeniu drugiego opakowania
będziesz zabezpieczona cały czas, oczywiście pod warunkiem regularnego stosowania
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oluuska1556



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 9:24 pm    Temat postu: krwawienie podczas brania tabletek antykoncepcyjnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem, z racji wakacji postanowiłam przesunąć sobie okres, jest to możliwe dzięki nie zastosowaniu przerwy w braniu tabletek. Po kilku tabletkach zauważyłam krwawienie z dróg rodnych towarzyszy temu ból podbrzusza. podobno to normalne gdy przesuwa się okres ale mnie te krwawienie niepokoi ponieważ trwa jakiś tydzień i nie widać końca... Pomóżcie...


----edited by emilka----
przyłączyłam do tematu, dotyczącego przesuwania miesiączki tabsami;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie to wynik właśnie nie zrobienia przerwy. jeżeli plamienie nie jest duże, to myślę, że nic zlego się nie dzieje, ale jeśli nie przestaniesz plamić, to idź do lekarza. niestety raz się udaje przesunąć krwawienie z odstawienia a czasami wychodzi właśnie tak :/
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group