Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przerwanie leczenia doxocyclinum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna2008



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 4:24 pm    Temat postu: Przerwanie leczenia doxocyclinum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zażyłam 6 kapsułek doxocycliny 100mg. objawy ustąpiły, więc przerwałam leczenie. Głupota- wiem Sad miałam jeden dzień przerwy w leczeniu i dziś rano podownie źle się czuję. Powróciłam do dawkowania. Mam po prostu zażyć te 4 kapsułki, które opuściłam? Czy to nie jest kolejna głupota z moeje strony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj mysle ze nie jest to najlepszy pomysl Rolling Eyes Mozesz jeszcze pogorszyc sprawe. Najlepiej zglos sie jutro do swojego lekarza prowadzacego i powiedz z przerwalas stosowanie leku i powrocily objawy. Naprawde wydaje mi sie ze to w twoim przypadku najrozsadniejsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna2008



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz. W tym problem, ze ja te leki wzielam na wlasna reke. Nie ma mnie w tej chwili w Polsce. Czulam sie fatalnie dlatego zaczelam je brac. Nierozsadne bylo to przerwanie. dzis rano wzielam juz jedna kapsulke.... do konca leczenia zostaly mi trzy. Nie wiem, czy wziac wieczorna dawke dzis, czy po prostu odstawic j i zobaczyc co bedzie? Bardzo prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn z tego co wiem jest to lek zabezpieczajcy przed kolejnym zajsciem w ciaze wiec to nie sa zarty Rolling Eyes
Ja nie jestem lekarzem i nie moge Ci dokladnie powiedziec co masz robic...
Proponowalabym konsultacje z lekarzem chocby telefonicznie, albo popros kogos w Polsce ale poszedl do lekarza i dowiedzial sie czegoz w twojej sprawie. A gdzie jestes za granica?? Nie masz wogole mozliwosci pojscia do lekarza?? nawet na konsultacje??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna2008



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz racje. zdzwonie. Dzięki i pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna2008



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale doxocyclinum nie zapobiega chyba kolejnemy zajsciu w ciążę...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

weź do końca wszystkie tabletki tak jak masz brać!! Co 12 godz jedną, nic więcej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group