Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przerwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:34 am    Temat postu: przerwa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie czy jesli bralam tabletki antykoncepcyjne przez 3 miesiące teraz przestalam czy jesli sie kochalam z chlopakiem w nastepny miesiąc czyli w 4 bez tabletek bez zabezpieczenia i w dni plodne czy jest duże ryzyko zajścia w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
..:::Karolopa:::..
Gość









PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj:) No niestety ryzyko zajście wciąze jest dosć duże. Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych powoduje powrót do naturalnego cyklu miesiączkowego po kilku tygodniach. Myślę, że w Twoim przypadku najlepiej wykonać test ciążowy lub zrobic badanie USG. Wtedy bedzies zmieć pewnosć czy zaszłaś w ciążę czy nie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie prawdopodobieństwo jest gdy dziewczyna ma 7-mio dniową przerwe w braniu tabletek i podczas tych dni ma krwawienie.Czy jest duza szansa na zajscie w ciaze podczas stosunQ w te dni?
Bo kochałem sie z dziewczyną siódmego dnia.Nastepnego dnia rano brała juz tabsy.Wiec jak to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group