Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pryszcze w okolicach pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kative3



Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2014 10:14 pm    Temat postu: Pryszcze w okolicach pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że uzyskam szybką odpowiedź.
Dwa dni temu zauważyłam kilka pryszczyków na zewnątrz przy otworze pochwowym. Kolejnego dnia było ich więcej i już swędziały. Dziś wygląda to okropnie, swędzi, jest zaczerwienione, jak niechcący podrapałam przez bieliznę bo nie mogłam wytrzymać przez swędzenie, to pojawiły się czerwone tak jakby rozdrapane pryszcze. Występuje to na całym narządzie zewnętrznym, nawet jeden brzydki wyprysk w okolicy, na pośladku. Nie mam możliwości szybkiego pojawienia się u lekarza. Co to może być? Co mogę zrobić?
Proszę o pomoc, bo boję się..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie możesz szybko udać sie do ginekologa, to przynajmniej podjedź do jakiejś apteki i popytaj farmaceutki, tak zostawić tego problemu w tych miejscach moim zdaniem się nie powinno. Być może jest to jakaś infekcja wirusowa albo jakiś skutek uboczny, nie wiem, może na zmianę kosmetyku do higieny intynmej albo kupna nowej bielizny z dziwnym nateriałem? Wtedy było by to uczulenie, ale jednak wydaje mi się, że to jest infekcja wirusowa. Na forum jakaś osoba miała podobnie, a potem okazało się, żę to HCV. Na razie też dbaj odpowiednio o higienę, tzn. częściej myj okolice intymne, higiena to podstawa.

A potem pozostaje Ci czekać tylko na wizytę u ginekologa, moim zdaniem to powinien być krok pierwszy ale jak się nie da, to trzeba sobie jakoś radzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Czym się te pryszcze okazały? Koleżanka może odpowiedzieć? Mam chyba cos podobnego, co nawróciło mi.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group