Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prosze o porade

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ice



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 2:11 pm    Temat postu: Prosze o porade Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc nie wiem czy moge sie o takie zeczy pytac w tym dziale ale musze sie dowiedziec!!
Mam pytanie jesli moja dziewczyna uzywa tabletki antykoncepcyjne to moge bez problemów dochodzic w niej czy raczej nie jest to wskazane??
Jeszcze jedno czy jak dojde w niej to czy to moje nasienie wypłynie z niej pochwy(Chodzi mi o to czy bedzie widac ze doszedłem).Sory ze o takie cos pytam ale chce zaczac wspołzycie ale najpierw musze wszystko na ten temat wiedziec.Mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi.Z góry dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jeżeli dziewczyna stosuje tabletki hormonalne to bez problemu pełna penetracja z wytryskiem w środku jest dozwolona i nie skutkuje niczym. (życze dużej przyjemnośći Wink )

Co do tej spermy, ona sie nie wchłania ani nic z tych rzeczy, czasem wypłynie od razu czasem po jakimś czasie, już tak dokładnie nie da sie tego przewidzieć, warto mieć jednak przy sobie - koło łóżka, jakiś mieciótki malutki ręczniczek, tak aby w odpowiednim monecie można było go użyć aby poście pozostała czysta - to już raczej taka czysto techniczna wskazówka, do takich rzeczy (i wielu innych) dochodzi sie wraz z doświadczeniem.

Nie bój sie jakiś takich wpadek czysto technicznych, one sie zdarzają i nie da sie ich uniknąć od razu. Każdy je ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group