Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prosze o pomoc szukam stron o urazach sportowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maligranda



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 6:51 pm    Temat postu: prosze o pomoc szukam stron o urazach sportowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Kochani!
Mam wielka prosbe,musze napisac prace na studiach o urazach sportowych i rehabilitacji
Szukam jakichs ciekawych stron ale nie moge nic znaleść Sad
Prosze o pomoc jak jakies posiadacie bede wdzieczna:D

-----------

edit by helloween: tematy piszemy normalna czcionka - nie wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet Ci sie nie chce wpisac w google ?? ja wpisalem urazy sportowe i mam sporo wynikow

Jesli nie wieszz co to google lub nie chce Ci sie pisac daj znac wkleje:)

bez urazy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maligranda



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy
ale to madre co napisales
juz ci napisalam to samo na priv
polowe ludzi sa tutaj i pytaja sie o rzeczy niby ostotne,choroby objawy ktore tez mozna wpisac w wyszukiwarke...ale nie o to chodzi...
chodzi o pomoc...ktorej ty nie znasz
polowe str w internecie to strata czasu,malo informacji itp,niektorzy maja w ulubionych lub znaja fajne str ktore sa wyczerpujace w temacie a nie str gdzie polowa to pierdoly
takie jak twoja odpowiedz
ZENADA CZLOWIEKU Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ze mna pojechalas normalnie:) a ja taki jestem ze Ci pw posle te linki <wszystkie w googlach znalezione>

Bo TU NIE WOLNO PODAWAC BEZPOSREDNICH LINKOW DO STRON ALE MOZNA PODAC ODNOSNIK TYLKO BEZ WWW

czemu napisalem Ci zebys skorzystala z google? bo tam znajdziesz wszystko a Ty myslisz ze kazdy Ci poszuka Smile mnie znalezienie 10 stron z urazami zajelo 10 minut Smile

zdrowia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group