Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proszę o pomoc i interpretacje wyników

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swoboda30@wp.pl



Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 3:22 pm    Temat postu: Proszę o pomoc i interpretacje wyników Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od długiego czasu zle się czuję, osłabienie, problemy z żołądkiem, migotania przedsionków, arytmia, skoki ciśnienia nie częste, ale są do 180 nawet, zawroty głowy, nerwowość, wypadające włosy i swędząca-piekąca skóra głowy. Mocz zawsze ciężar za niski. dodaję mam 35 lat i trójkę dzieci i na usg tarczycy wyszła mi powiększona sledziona i torbiel na jajniku około 3 cm. biorę od 8 lat aspargin dwa razy dziennie i endo tez mi kazała brać, 8 lat temu w ciaży pierwszy raz miałam migotanie przedsionków, potem w drodze na studia około 8 razy w pociągu mrowienia i paraliż całego ciała łącznie z językiem, może to tężyczka tak mi zasugerowała laryngolog, złe badanie eeg również i zatkana całkiem zatoka szczękowa. Wszystko naraz się uczepiło a ja sądzę, że jest jedna przyczyna i coraz dalej to idzie i inne organy atakuje. Coś jest nie tak.

Endokrynolog powiedział, że badania są nie najgorsze i to raczej nie tarczyca, proszę o pomoc:
TSH- 0,31 norma 0,35-4,94
> wapń - 9,44 8,40-10,20
> chlorki-102,60 98-107
> ft3-2,90 1,71-3,71
> ft4-0,99 0,70-1,48
> pharathormon-24,31 15-65
> wit d metabolit 25(oh)-30,40
i jeszcze pojemność tarczycy USG:
prawy płat 10ml
lewy plat 8ml
całkowita 18ml
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group