Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prośba o potwierdzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomekMarek



Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 12:55 am    Temat postu: Prośba o potwierdzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam nie dawno zauważyłem jakieś 2 cm pod jabłkiem adama i trochę na lewo mały guzek ( prawie go nie widać chyba że przechyli się głowę do tyłu a i w tedy jest mało widoczny ) porusza się razem z przełykaniem i ma kształt owalny może przypomina w kształcie ziarnko fasoli , na początku byłem przestraszony że jest to tarczyca jednak gdy poszedłem do lekarza który po przebadaniu guza i zajrzeniu mi do gardła <było lekko zaczerwienione> stwierdził że to węzeł chłonny , jako że można mnie określić mianem panikarza jeśli chodzi o wszelkie problemy zdrowotne to chciałem się zapytać czy to rzeczywiście możliwe że jednak to węzeł chłonny w miejscu gdzie jest tarczyca ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, oczywiście, że tarczyce bardzo szybko można wyeliminować. To dosyć znana już choroba, dobrze opisana, sama wiem, bo moja mama miała problemy z tarczycą. Więc pewnie to węzeł chłonny, nawet chciałam tak napisać, bo rzuciłam okiem na Twoja wypowiedź i przyszło mi do głowy, że albo tarczyca albo węzeł chłonny, jednak skoro tak to raczej węzeł chłonny. Możesz dla potwerdzenia iść do innego lekarza, wtedy będziesz miał pewność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group