Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z żołądkiem (brak wypróżnienia, kłucia itd.)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nemo7



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzno
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 7:14 pm    Temat postu: Problemy z żołądkiem (brak wypróżnienia, kłucia itd.) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnego dnia pod koniec października miałem czerwony mocz przed pójściem spać, w nocy strasznie męczył mnie żołądek, rano wstałem wysikałem się dwa razy i było wszystko w porządku. Zrobiłem analizę tego czerwonego moczu, następnie co tydzień wykonywałem kolejne analizy moczu i wszystkie były dobre (jedynie w tym pierwszym osad był zaznaczony *** no i czerwone zabarwienie ) lekarka kazała zrobić USG jamy brzusznej. Przez ten czas odczuwałem lekkie pobolewanie w brzuchu w miejscach zaznaczonych na zdjęciu na czerwono i fioletowo, następnie odczuwam często ból na plecach i to też zaznaczyłem na zdjęciu na czerwono, wczoraj czułem ból też w okolicach krzyża tak jakby ten ból był od kręgosłupa chociaż moja mam mówi że to od korzonek (zaznaczyłem to na zielono), kilka razy wcześniej zdarzyło się że ból był bardzo silny rano gdy próbuje się schylić, a dwukrotnie przy schylaniu ból był niemal paraliżujący co momentalnie powodowało że się prostowałem ból po takim zakłuciu od razu przechodził. Zauważyłem też wczoraj że się w ogóle nie wypróżniałem od kilku dni a gdy poszedłem się załatwić i lekko to wymusiłem to po wyjściu z ubikacji czułem lekkie kłucie po lewej stronie brzucha. 2 miesiące temu miałem wypadek który spowodował dużo stresu i czy to mogło jakoś wpłynąć na żołądek ? Miałem wstrząśnienie mózgu z powtarzającymi się objawami. Od ponad tygodnia też mam chore gardło. Nie wiem czy te rzeczy są jakoś powiązane, ale czy ktoś wie co mi może być ?

http://img88.imageshack.us/img88/7176/anatomkh2.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/4163/plecyrh0.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalenka-1986



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem mialam cos podobnego kiedyś przeszlam mase badan i nazwali to kolkami jelitowymi czy cos w tym znaczeniu . Bralam leki rozkurczowe....
Mnie pomagala Nos-pa .Poczekaj na nastepne wypowiedzi na pewno bardziej fachowe od mojej ... lecz tak jak juz wspominalam znam to uczucie mialam cos takiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group